HUGE 5-Pound Skippy Peanut Butter Jar Only $7.55 Shipped on Amazon
Yippee, it’s a deal on Skippy Peanut Butter!
Dash over to Amazon where they are offering some sweet deals on Skippy Peanut Butter when you clip the digital coupons and opt to Subscribe & Save!
Shipping is free for Prime members, or on $35+ orders; otherwise, it adds $6.99.
Save on Skippy Peanut Butter w/ these deals…
SKIPPY Creamy Peanut Butter 5-Pound Jar $10.44
Use the $2.37 off digital coupon
Opt to Subscribe & Save (5-15% off + free shipping w/ Prime)
Final cost $7.55 shipped (5% off) or $6.50 shipped (15% off)!
*Compare to $10.44 on Walmart.com
Skippy Creamy Natural Peanut Butter 26.5oz $3.74 (reg. $5.63)
Opt to Subscribe & Save (5-15% off + free shipping w/ Prime)
Final cost $3.55 shipped (5% off) or $3.18 shipped (15% off)!
Skippy Creamy Peanut Butter 28oz $3.97 (reg. $5.12)
Opt to Subscribe & Save (5-15% off + free shipping w/ Prime)
Final cost $3.77 shipped (5% off) or $3.37 shipped (15% off)!
Skippy peanut butter is gluten-free and contains no preservatives, artificial flavors, or colors. Add it to burgers, smoothies, fruit, and dips; coat the bottom of ice cream cones, swirl into brownie batter, top pancakes, waffles, and ice cream, drizzle over popcorn or yogurt, overnight oats, and even use it to get gum from your kiddo’s hair! 😱
And, when you’re done with the jar, you can always give it to your pup to let them lick every last bit out (and keep them busy for a while)! 😉
Wondering what else to do with all that PB? We have some ideas…
The big jar first mentioned is now down to $8.87 from $10.44 so you can get it for just $6.50 after s&s discounts’n
Thanks for sharing, Laura! I’m still seeing the one-time price at $10.44, but I do see the $8.87 as a subscribe & save price if you have 5+ subscriptions, before the coupon is applied. 🙌 Glad you could grab this size for a great price! 🤗
woo-hoo, just got the big jar for 6.50 with first time ordering this product for subscribe and save.
What a great score! Glad you could snag such great savings, Kellie Z!
With 2 coupon savings, one being subscribe and sace, I only spent $4.44 total for 5 lb jar. That’s insane. Thanks for the huge saving’s tip
Wow! Great score, Rachel! You’re very welcome! Glad you could snag that one for so low! 🙌❤️